2 nan 1 chariot pliable chariot
Dekri teren
Karakteristik teknik
Jou sa yo, chariot pliable yo te vin de pli zan pli enpòtan nan lavi modèn. Kòm vitès moun yo nan lavi akselere, fè makèt de pli zan pli konplete nan yon fason pratik ak kout. Pote yon charyo ki lejè ka ekonomize tan ak efò. Gen anpil kalite charyo pliye, ak konpayi nou an sitou pwodui aliminyòm, fè ak charyo plastik nan kalite divès kalite.
Pliye kabwa yo ka fasilman estoke nan ti espas tankou kòf la nan yon machin, yon klozèt oswa anba kabann lan. Yo ka ede ekonomize enèji, evite chaj lou sou kò a epi yo pi alèz pou itilize. Yon bon charyo pliye fasil manyabl epi li ka okipe yon gwo kantite atik. Sa vle di ke ou ka achte ak transpòte plis machandiz ak fasilite.
2 nan 1 chariot pliable chariot
| Non | 2 nan 1 chariot pliable chariot |
| Nimewo modèl | XJG8071 |
| Kapasite | 35L |
| Kapasite chaj | 15KG |
| Gwosè panyen an | 38 * 29 * 30cm |
| Louvri gwosè | 42 * 36 * 90cm |
| Anbalaj gwosè | 92 * 39 * 59cm, 7pcs nan yon katon |
| Veso | 925pcs nan yon 20GP, 2448pcs nan yon 40HQ |
| Materyèl | Aliminyòm alyaj |
| Rou | 140mm% 2c PP/EVA |
| MOQ | 300 pcs |
Pwodui sa a se yon 2-chwoulèt pliable ak yon sak fè makèt detachable. Li adopte ankadreman alyaj-wo kalite aliminyòm, ki solid ak dirab, e li gen yon kapasite pote fò. Wou portant asye pur yo reziste ak fasil pou deplase. Wou yo fèt pou kapasite nan deplase. Charyo a ka byen fasil monte ak desann etap yo. Avèk yon volim 35L, li bay espas apwopriye pou pote diferan bagay.
Ka detachable sak kabwa a ak panyen an dwe itilize poukont yo.

Karakteristik chariot chariot pliable 2 nan 1
1. Segondè KALITE - Sa a kabwa fè makèt se te fè nan bon jan kalite asye pur alyaj ankadreman pou bon rezistans ak rezistans rouye. Charyo fè makèt nou yo prezante yon konsepsyon inik doub pou ogmante fòs estriktirèl ak estabilite. Charyo makèt pliable ranfòse ka kenbe atik jiska 35KG.
2. Dirab wou: wou yo PVC druabel yo lis ak ki estab, ka pase divès kalite tèren fasil ak fèt san pwoblèm.
3. Konfòtab konsepsyon: Manch la kouvri ak bave mou, li ka pwoteje men nou lè w ap itilize.
4. Konvenyans: konsepsyon an plisman fasil pou pote oswa magazen. Ankadreman pliyan pèmèt kabwa a pran mwens espas lè yo estoke.
5. Fonksyon milti: kabwa yo plisman ka pote jis sou anyen. Kliyan nou yo renmen itilize li pou transpòte nenpòt bagay, soti nan lesiv ak makèt, nan ekipman kan ak zouti jadinaj! Posiblite yo alkole. Avèk yon gwo kapasite panyen, kabwa sa a ka kenbe atik nan tout fòm ak gwosè. Lòt itilizasyon remakab genyen ladan yo estoke Kovèti pou espò, Kovèti pou plaj ak founiti pou kwizin.
Sou nou
Jiaxing Xingjie machin co, Ltd se yon konpayi gwoup modèn ki fòme ak Jiaxing Xingteng casters co, Ltd ak Anhui Xingteng lojistik ekipman co, Ltd, ki gen rechèch endepandan ak devlopman, pwodiksyon endepandan ak ekip lavant endepandan. Gen yon ekip k ap travay pwofesyonèl, efikas, antouzyastik, devwe ak onèt.

Baj popilè: 2 nan 1 chariot pliable chariot, Lachin, ke founisè, fabricants, faktori, an gwo, pa chè, pri, pou vann
Pwochen
Makèt Trolley 6 WouVoye rechèch










