Dekri teren
Karakteristik teknik
Shopping kapab yon aktivite amizan ak plezi, men li kapab tou vin fatigan lè w ap pote sak lou ak atik. Sepandan, ak itilizasyon yon chariot fè makèt, fè makèt ka fasil, pratik e menm agreyab. Youn nan pi pito kalite chariot fè makèt se chariot makèt alyaj aliminyòm. Nan atik sa a, nou pral prezante w sa a ki kalite chariot fè makèt ak mete aksan sou karakteristik prensipal li yo.
Detay pwodwi nan charyo aliminyòm alyaj
| Non | Aliminyòm alyaj shopping cart |
| Nimewo modèl | XJG8072 |
| Kapasite | 35L |
| Kapasite chaj | 25KG |
| Gwosè panyen an | 38 * 29 * 30cm |
| Louvri gwosè | 90 * 42 * 46cm |
| Anbalaj gwosè | 92 * 39 * 59cm, 7pcs nan yon katon |
| Veso | 925pcs nan yon 20GP, 2448pcs nan yon 40HQ |
| Materyèl | Aliminyòm alyaj |
| Rou | 140mm/80mm, PP/PVC |

Karakteristik nan charyo aliminyòm alyaj
Se kabwa a alyaj aliminyòm te fè nan materyèl aliminyòm aero, kidonk li trè dirab ak lejè.
Se pati ki pwolonje nan ankadreman prensipal la itilize kòm yon manch, ki fè li pi fasil pouse ak rale.
Avèk yon volim 35L, li bay espas apwopriye pou pote diferan bagay. Konsepsyon wou an fè li pi pratik ak ekonomize travay lè w ap deplase ak transpòte.
Li pran sèlman yon segonn pou pliye epi louvri, fasil pou opere.
Kawa sa a ka itilize pou fè makèt, lesiv, kan nan bwa, elatriye.
Komès montre

Konsènan faktori nou an
1. Plis pase 20 ane eksperyans nan endistri pyès ki nan konpitè ak charyo fè makèt, kapasite pwodiksyon ekselan.
2.Product ekipman: Precision piki machin, Stamping machin, machin rivet, loading tès machin, Sèl espre plating tès machin, dite tès machin.
3.Eksperyans R & D ekip, pwofesyonèl nan 3D, rann 2D, pwototip ak zouti.
4.Sèvis prensip: "Ak pri ki pi rezonab ak sèvis pafè, bay pi bon pwodwi yo". Filozofi biznis: "Pwofesyonèl, Entegrite, Konfians"

Sètifika
Jiaxing Xingjie te apwouve sètifika ISO9001, ISO14001, ROHS, Patant, "TENG" mak komès, SGS elatriye.
Nan dat 13 me 2020, apre efò san rete yo ak koperasyon sere nan tout depatman yo ak tout anplwaye nan konpayi an, Huazhi Certification Co, Ltd te pase sètifikasyon sistèm jesyon pwopriyete entelektyèl Jiaxing Xingteng Casters Co, Ltd ak bay entelektyèl la. Sistèm jesyon pwopriyete Sètifika Sètifika, sijè ki abòde lan sètifikasyon an gen ladan: konsepsyon ak devlopman, pwodiksyon, lavant nan woulèt, ak aktivite jesyon pwopriyete entelektyèl ki gen rapò ak akizisyon nan pwosesis ki anwo a.

Baj popilè: aliminyòm alyaj shopping cart, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, wholesale, bon mache, pri, pou vann
Voye rechèch











