Dekri teren
Karakteristik teknik
Makèt Trolley ak eskalye k ap grenpe wou
• Trolley a fè makèt ak wou k ap grenpe eskalye se ti ase yo fasil anfòm nan do a nan yon machin oswa sou transpò piblik. Li pandye sou pifò chapo Yo Vann an Detay ak woule fasil sou pifò sifas, ak yon manch trè sere pou etap efò.
• Trolley a fè makèt sou wou yo dirab ak lejè, peze sèlman 2.5kg, men ka kenbe atik jiska apeprè 35kg. Ideyal pou itilize kòm yon machin makèt, kabwa lesiv, òganizatè ekipman pou atizay oswa netwayaj òganizatè ekipman pou, ki fè li fonksyonèl ak efikas
• Chat wou yo fasil pou rasanble. Li nan kontra enfòmèl ant, pliye plat pou depo fasil, epi li gen ladan yon sak pote sou la men
• Trolley sèvis piblik la dirab ak fasil manevwe ak 3.5 " wou nan dèyè a ak 3" wou nan devan an. Sifas la tekstire se ki pa glise ak ergonomic pou pote fasil lè k ap grenpe eskalye oswa sou wout la.
• Espesifikasyon pwodwi nan woule cart sèvis piblik: gwosè an jeneral nan machin nan se 34 * 59 * 44 cm. Zòn nan depo aktyèl la se 30 * 40 * 31cm.
Pwodwi detay
| Fe-apel | fè makèt trolley ak wou k ap grenpe eskalye |
| Nimewo modèl | XJG8130 |
| Kapasite | 25mm |
| kapasite chaj | 50KG |
| Kantite panyen | 30*40*31cm |
| Gwosè louvri | 34*59*44cm |
| gwosè soufri | 92*39* 60cm, 7pcs nan yon katon |
| Veso | 900pcs nan yon 20GP, 2400pcs nan yon 40HQ |
| Materyèl | Alyaj aliminyòm |
| Wou | 90mm, PP / PVC |

Karakteristik nan makèt trolley ak eskalye k ap grenpe wou
1. Lejè, plis efò lè w ap pote konpare ak materyèl metal.
2. Avèk de wou inivèsèl devan, ak eskalye ki ra k ap grenpe wou, fasil woule ak monte anwo.
3. Gwo kapasite, 35L, ka mete nan anpil atik.
4. Pliye, ka depo nan machin oswa yon klozèt, sove espas.
5. Sak milti-fonksyonèl, sak dlo-prèv ka itilize endividyèlman.
faktori nou
1. Plis pase 20 ane eksperyans nan endistri pyès ki nan konpitè ak makèt endistri kabwa, ekselan kapasite pwodiksyon. Nouvo faktori te fonde nan Anhui nan 2019.
2. Ekipman pwodwi: machin piki presizyon, machin Stamping, machin rivyè, machin tès chaje, Sèl espre tès tès machin, machin tès dite.
3. Ki gen eksperyans R & D ekip, pwofesyonèl nan 3D, 2D rann, pwototip ak zouti.
4. Sèvis tès: "Avèk pri ki pi rezonab ak sèvis pafè, bay pwodwi yo pi byen". Filozofi biznis: "Pwofesyonèl, entegrite, konfyans"

Sètifika nou
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patant.

Baj popilè: fè makèt Trolley ak wou eskalye k ap grenpe, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, an gwo, bon mache, pri, pou vann
Pwochen
Panier pòtab ak wou ki pliyeVoye rechèch











