Dekri teren
Karakteristik teknik
Gwo Metal pliye Shopping Trolley
Se metal la gwo pliye moute Trolley fè makèt fini pa kouch pouvwa ak penti abazde kalite siperyè, li nan diman jwenn rouye. Avèk 109L gwo kapasite, li ka pote verite nan atik yo. Kat wou yo Swivel fè kabwa a fasil rale ak pouse, pratik pou deplase ak transpòte. Li sèlman pran yon sèl dezyèm pliye epi ouvè, fasil pou depo nou yo nan machin nan oswa nan klozèt nan kay nou an lè yo pa itilize. Sa a kabwa komèsyal pliyan se yon opsyon ideyal nan lavi makèt chak jou nou an.
Pwodwi Detay
| Non | Gwo metal pliye makèt chariot |
| Modèl | XJG8078 |
| Kapasite | 109L |
| Kapasite chaj | 30KG |
| Pwa nan kabwa | 4.6KG |
| Gwosè panyen an | 59 * 40.5 * 45cm |
| Louvri gwosè | 103 * 54 * 58.5cm |
| Anbalaj gwosè | 110 * 10 * 52cm, 2pcs / carton; 870pcs / 20GP, 2360pcs / 40HQ |
| MOQ | 870pcs |
| Materyèl | Tib an fè ak kouch penti |
| Wou | 240mm / 130mm; PP / EVA |







Karakteristik nan gwo metal pliye moute Trolley fè makèt
1. High-fòs fè tiyo ranfòse chaj-pote. Kò a se foldable pou depo fasil ak chaje nan kòf la nan machin nan.
2. Akoudwar a gen twa kontraksyon, ki se ergonomic ak apwopriye pou konsomatè nan wotè diferan.
3. Wou devan an se yon wou inivèsèl, ki fè volan pi pratik, epi aks dèyè a ekipe ak sous dlo pou durability.
4. Optimize estrikti kò a pou satisfè kondisyon pou chaje ak charjeman chak jou fè makèt. Don' ezite achte youn!
Faktori nou an
Istwa faktori nou an
● Nan mwa me 1997, Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd te fonde.
● Nan mwa me 2002, Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd te fonde.
● Nan mwa fevriye 2006, te aplike pou 'TENG'trademark toupatou nan mond lan
● An jiyè 2008, pase ISO9001-2000 Sètifika Sistèm Kalite Entènasyonal la
● Nan mwa me 2011, pase kontwòl kontab BV la
● Nan mwa mas 2017, te resevwa sètifika ROHS 2.0 la
● Nan septanm 2019, Anhui Xingteng lojistik ekipman co, Ltd te fonde
● Nan mwa Out 2020, Xingteng jwenn yon lòt patant envansyon ki otorize pa biwo patant Etazini an.
Sètifika
SO 9001, ISO 14001, ROHS, patant


Baj popilè: gwo metal pliye makèt Trolley, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, en, bon mache
Voye rechèch











