Dekri teren
Karakteristik teknik
Èske w fatige lè w ap fè makèt ak anpil sak pote nan men yo? Èske w jennen lè w ap monte eskalye ak bagay ki lou yo pote nan men ak bra? Pliye kabwa an plastik sou wou fè lavi fè makèt chak jou ou pi pratik!
The folding plastic cart made in Xingjie Machinery is a perfect choice for your daily shopping, grocery, traveling, wild camping, children's athletic gear, laundry pick up, etc. It's ideal for both urban and city living.
Deskripsyon pwodwi
| Non | pliye kabwa plastik sou wou |
| Nimewo Modèl | XJG8119 |
| Kapasite | 35L |
| Kapasite chaj | 25KG |
| Pwa | 3.7KG |
| Gwosè panyen an | 33.539.534cm |
| Louvri gwosè | 443841cm |
| Gwosè anbalaj | 524813.5 cm, 1 PCS/katon |
| Materyèl panyen an | PP plastik |
| Materyèl baton | Aliminyòm |
| Bouk | ABS |
| Rou | 37mm, PP/TPE |
| Koulè | plen koulè, yo ka Customized kòm demann ou an |
| Logo | Aksepte logo Customized |
| Tan plon echantiyon | 7-10 jou |
| Dat livrezon | 25-35 jou apre lòd konfime |
| Aplikasyon | Shopping, piknik deyò, biwo, lekòl, elatriye |

Aplikasyon nan pliye kabwa plastik sou wou
1. Shopping box, convenient used in supermarket or farmer's market, carrying vegetables, stuffs, etc
2. chèz poupou, ka gen yon repo lè fatige nan fè makèt
3. Deyò: pou kan nan bwa, pa sèlman pote bagay sa yo, ka tou aji kòm tab, chèz, fè lavi deyò ou pi pratik ak konfòtab.
4. Depo machin: mete nan machin nan, ka magazen bagay diferan, fè machin ou pwòp ak lòd.
Istwa nan faktori nou an
Nan mwa me 1997, Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd te fonde.
Nan mwa me 2002, Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd te fonde.
In Feb 2006,applied for 'TENG'trademark all over the world
An jiyè 2008, te pase ISO9001-2000 sètifika sistèm kalite entènasyonal
Nan mwa me 2011, pase odit BV
Nan 2017 mas, te resevwa sètifika ROHS 2.0
Nan septanm 2019, Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd te fonde
Nan mwa Out 2020, Xingteng jwenn yon lòt patant Envansyon ki otorize pa biwo patant US la.

Sètifika nou an
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patant.
Ekipman Pwodiksyon
1. Precision piki machin
2. Stamping machin
3. Rivet machin
4. Chaje tès machin
5. Sèl espre plating tès machin
6. dite tès machin.
Baj popilè: pliye kabwa plastik sou wou, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, wholesale, bon mache, pri, pou vann
Pwochen
Ede men Folding CartVoye rechèch










