Dekri teren
Karakteristik teknik
Gwo bwat depo k ap grenpe machin
Sa a trolley plisman te fè nan-wo kalite, dirab ak anviwònman zanmitay PP plastik, ak manch anti-rouye fè ak eskalye k ap grenpe wou, fasil yo monte ak desann mach eskalye, asire lavi sèvis long. Sa a bwat depo pliye ka byen fasil reyini pa jis dewoune li, sèlman pran segonn yo louvri li. Avèk yon kouvèti, ou ka chaje plis atik sou bwat la oswa itilize li kòm yon chèz oswa watè etap. Li espesyalman apwopriye pou pwoteksyon anviwònman an ak lavi ki ba-kabòn defann pa jodi a!
Pwodwi detay
| Fe-apel | Gwo bwat depo k ap grenpe machin |
| Nimewo modèl | XJG8122-1 |
| Kapasite | 52L |
| kapasite chaj | 50KG |
| Pwa | 5.66KG |
| Grès panyen | L41*W35*H36.5 cm |
| Gwosè louvri | L47*W41*H41.5 cm |
| gwosè soufri | L42* W42* H12 cm, 1 PC / carton. 1200 PCS nan 20GP, 2950 PCS nan 40HQ |
| Materyèl nan panye | plastik pp |
| Materyèl nan bak | fè |
| Wou | eskalye k ap grenpe wou, 38mm / 75mm, PP / TPE, PP / PU |
| Logo | Aksepte logo Customized |

Karakteristik nan gwo bwat depo k ap grenpe kabinè a
1. Pliye, fasil pou depo ak sove espas
2. Èske woule, ak wou inivèsèl devan ak eskalye k ap grenpe wou nan do, fasil woule, efò
3. Avèk yon kouvèti nan tèt, ka chita, ka gen yon rès pandan y ap fè makèt fatige.
4. K ap grenpe wou, pa janm fatige lè k ap grenpe mach eskalye yo ak bagay lou
5. Multi fonksyonèl, ka itilize pou makèt makèt, vwayaje, kan sovaj, kamyon sovaj, pote pake, elatriye
6. Bon jan kalite segondè, te fè nan plastik ppp, ki lejè, dirab, ak ekolojik-zanmitay. Pwoteksyon anviwònman olye pou yo itilize nan sache plastik. Plis apwopriye pou lavi ki ba-kabòn jodi a.
7. Anpil koulè ki disponib, ka Customize logo
Aplikasyonnan gwo bwat depo a k ap grenpe machin
1. Depo nan machin nan: Mete l 'nan machin ou ak yon espas depo gwo nan magazen atik diferan kenbe machin nan pwòp ak mare.
2. Deyò: Chwa pafè pou piknik deyò, pa ka sèlman pote plis bagay, men tou, dwe itilize kòm yon tab tanporè ak poupou pou manje ak jwe kat, pote konvenyans ak plezi nan lavi deyò ou.
3. Kabwa makèt: Ka pote legim yo ak fwi, gratis men ou ak bra lè fè makèt, fè lavi makèt ou pi fasil.
4. Itilizasyon Biwo: Li ka magazen dokiman, liv ak lòt atik, ak konsepsyon an wou fè li pi fasil pou avanse pou pi ak amelyore efikasite travay.
5. Biznis vwayaje: valiz la pratik ak kontra enfòmèl ant pliye, sak IT la espesyalman fèt pou biznis alamòd, fè vwayaj ou ak egzibisyon fasil ak senp.


Wou inivèsèl ak koulè diferan pou chwa

faktori nou

Baj popilè: gwo bwat depo k ap grenpe machin, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, an gwo, bon mache, pri, pou vann
Pwochen
Pliye panyen TrolleyVoye rechèch










