Panier pòtab
Dekri teren
Karakteristik teknik
Panier pòtab
Èske ou fatige nan trennen alantou ak anpil sache nan men ou ak bra ou lè w ap fè makèt oswa vwayaje? Èske w fatige ak monte eskalye yo pandan w ap pote sak yo nan men w lè w tounen soti nan makèt makèt? Kawa komèsyal pòtab ki te pwodwi pa Jiaxing Xingjie machin ka fè yon gwo diferan nan lavi ou!
Sa a kabwa komèsyal pòtab ki fèt pa Jiaxing Xingjie machin co, Ltd se te fè nan plastik PP, trè dirab ak lejè. Volim se 52L, li pafè pou itilize chak jou nou an. Li fasil pou pliye epi louvri, sèlman pran 5 segonn, ekonomize tan ak espas. Avèk de wou inivèsèl devan, ak wou eskalye k ap monte nan do, li fasil pou deplase ak transpòte, ekonomize laber lè w ap monte eskalye. Kabwa sa a gen plizyè fonksyon, yo ka itilize kòm chariot pou fè makèt, bwat depo, chèz poupou, elatriye.
Detay pwodwi
| Non | kabwa pòtab |
| Nimewo Modèl | XJG8122-1 |
| Kapasite | 52L |
| Kapasite chaj | 50KG |
| Pwa | 5.66KG |
| Gwosè panyen an | L41 * W35 * H36.5 cm |
| Louvri gwosè | L47 * W41 * H41.5 cm |
| Gwosè anbalaj | L42 * W42 * H12 cm, 1 PC/katon. 1200 PCS nan 20GP, 2950 PCS nan 40HQ |
| Materyèl panyen an | PP plastik |
| Materyèl baton | fè |
| Rou | wou eskalye k ap grenpe, 38mm / 75mm, PP / TPE, PP / PU |
| Logo | Aksepte logo Customized |


Karakteristik nan kabwa komèsyal pòtab la
1. Pliable, fasil pou depo ak ekonomize espas
2. Èske yo ka woule, ak wou inivèsèl devan ak eskalye k ap grenpe wou nan do, fasil woule, san efò
3. Ka chita, ka gen yon repo pandan y ap fè makèt fatige.
4. Eskalad wou, pa janm fatige lè w ap monte eskalye yo ak bagay lou
5. milti fonksyonèl, yo ka itilize pou fè makèt makèt, vwayaje, kan sovaj, kamyon machin, pote pake, elatriye
Aplikasyonnan kabwa komèsyal pòtab la
1. Depo nan machin nan: Mete l nan machin ou ak yon gwo espas depo pou estoke atik diferan pou kenbe machin nan pwòp ak pwòp.
2. Deyò: chwa pafè pou piknik deyò, pa sèlman ka pote plis bagay, men tou, yo dwe itilize kòm yon tab tanporè ak poupou pou manje ak jwe kat, pote konvenyans ak plezi nan lavi deyò ou.
3. Shopping cart: Ka pote legim yo ak fwi, libere men ou ak bra ou lè w ap fè makèt, fè lavi ou fè makèt pi fasil.
4. Itilizasyon biwo: Li ka estoke dokiman, liv ak lòt atik, ak konsepsyon wou a fè li pi fasil pou avanse pou pi ak amelyore efikasite travay.
5. Vwayaj biznis: valiz la plisman pratik ak kontra enfòmèl ant, sak la IT ki fèt espesyalman pou biznis alamòd, fè vwayaj ou ak egzibisyon fasil ak senp.


Wou inivèsèl ak koulè diferan pou chwa

Faktori nou an
Nan mwa me 1997, Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd te fonde.
Nan mwa me 2002, Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd te fonde.
Nan mwa fevriye 2006, te aplike pou mak komèsyal 'TENG' nan tout mond lan
An jiyè 2008, te pase ISO9001-2000 sètifika sistèm kalite entènasyonal
Nan mwa me 2011, pase odit BV
Nan mwa mas 2017, te resevwa sètifika ROHS 2.0
Nan septanm 2019, Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd te fonde
Nan mwa Out 2020, Xingteng jwenn yon lòt patant Envansyon ki otorize pa biwo patant US la.

Baj popilè: kabwa makèt pòtab, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, wholesale, bon mache, pri, pou vann
On
NonPwochen
Pliable Plastik TrolleyVoye rechèch









