Charyo pliye pliyan
Dekri teren
Karakteristik teknik
Nan dènye ane yo, trennen plizyè charyo pliye ki pliye nan makèt la te vin tounen yon nouvo mòd, ak charyo pliye ki lejè yo te vin pi plis ak plis popilè. Paske kabwa alamòd, bèl ak pratik pa sèlman libere men ou ak zepòl, men tou, pèmèt ou kanpe nan forefront nan mòd.
Detay pwodwi
| Non | charyo pliye pliyan |
| Nimewo modèl | XJG8130 |
| Kapasite | 35L |
| Kapasite chaj | 50KG |
| Gwosè panyen an | 30 * 40 * 31cm |
| Louvri gwosè | 34 * 59 * 44cm |
| Gwosè anbalaj | 92 * 39 * 60cm, 7pcs nan yon katon |
| Veso | 900pcs nan yon 20GP, 2400pcs nan yon 40HQ |
| Materyèl | Aliminyòm alyaj |
| Rou | 90mm, PP/PVC |


Karakteristik pou pliye kabwa pliye
• Konsepsyon inik eskalye k ap grenpe: Trolley mache a pliyan ekipe ak 3 wou wotasyon, espesyalman itilize pou monte eskalye. Wou yo fè li fè byen sou diferan tèren, tankou eskalye, zèb, pousyè tè, ak gravye.
• Super chaj-pote kapasite: ankadreman an chariot pliable se te fè nan alyaj aliminyòm epè, rouye-prèv ak dirab, epi yo ka itilize pou anpil ane. Li ka kenbe atik lou ak gwo-gwosè, epi li ka pote apeprè 50 kilogram nan atik.
• Multi-bi: kabwa a mache pliable ka konvèti nan yon ti kabwa, ki ka mete objè lou oswa gwo. Ou ka sèvi ak li kòm yon charyo fè makèt, charyo makèt, charyo sèvis piblik lè w ap fè makèt, w ap travay oswa w ap vwayaje.
• Depo pratik ak asanble: itilizasyon konsepsyon pliable, depo ak espas pote piti anpil. Sa ki pi enpòtan, gen enstriksyon detaye asanble nan pake a. Li ka fasil enstale nan jis kèk minit.
Avantaj nan nou
1. Nou bay yon sèl etap sèvis, konsepsyon, pwodiksyon ak anbalaj
2. Top bon jan kalite, pri konpetitif ak bon sèvis
3. Rich Eksperyans nan ekspozisyon etajè Design & fabrikasyon
4. Materyèl zanmitay anviwònman an, Estrikti dirab

Baj popilè: pliable plier kabwa, Lachin, ke founisè, fabricants, faktori, an gwo, pa chè, pri, pou vann
Voye rechèch











