Dekri teren
Karakteristik teknik
Charyo yo pou eskalye yo fèt ak materyèl aliminyòm aero, kidonk li trè dirab ak lejè. Se pati ki pwolonje nan ankadreman prensipal la itilize kòm yon manch, ki fè li pi fasil pouse ak rale.
Avèk yon volim 35L, li bay espas apwopriye pou pote diferan bagay. Konsepsyon wou k ap monte eskalye a fè li pi pratik ak ekonomize travay lè w ap deplase ak transpòte, espesyalman pou granmoun aje lè w ap monte.
Li pran sèlman yon segonn pou pliye epi louvri, fasil pou opere. Kabwa sa a ka itilize pou fè makèt, lesiv, kan nan bwa, elatriye.
Detay pwodwi
| Non | charyo makèt pou eskalye |
| Nimewo modèl | XJG8129 |
| Kapasite | 35L |
| Kapasite chaj | 50KG |
| Gwosè panyen an | 30 * 40 * 31cm |
| Louvri gwosè | 34 * 59 * 44cm |
| Gwosè anbalaj | 92 * 39 * 60cm, 7pcs nan yon katon |
| Veso | 900pcs nan yon 20GP, 2400pcs nan yon 40HQ |
| Materyèl | Aliminyòm alyaj |
| Rou | 90mm, PP/PVC |




Karakteristik charyo makèt pou eskalye
1.Aluminium alyaj materyèl, fè kabwa a ultra-limyè, fasil pou pote.
Kapasite 2.35L, ka mete nan anpil atik, satisfè bezwen fè makèt chak jou ou yo.
3.Eskalye wou k ap monte, fè li fasil lè w ale anwo kay la, espesyalman pou granmoun aje yo, timoun, madanm marye, elatriye.
4.One segonn yo louvri ak pliye kabwa a, fasil pou depo nan machin ou oswa nenpòt kwen nan kay la.
5. Limyè ak fleksib, li ka pliye ak pote.
6. Li kapab tou mete nan kòf la nan yon ti machin pou backup.
7. Fòm fre, super fasil pou itilize pou tout moun.
8. Pliable pou fasil pliable kote ou ale.
9. bèbè kalite wou dirab.
10. Nerjaveèi, fasil pou netwaye.
Faktori nou an
1. Plis pase 20 ane eksperyans nan endistri pyès ki nan konpitè ak charyo fè makèt, kapasite pwodiksyon ekselan. Nouvo faktori te fonde nan Anhui nan 2019.
2. Pwodwi ekipman: Precision piki machin, Stamping machin, machin rivet, loading tès machin, Sèl espre plating tès machin, dite tès machin.
3. ki gen eksperyans R&D ekip, pwofesyonèl nan 3D, rann 2D, pwototip ak zouti.
4. Prensip sèvis:", Ak pri ki pi rezonab ak sèvis pafè, bay pi bon pwodwi yo". Filozofi biznis:", Pwofesyonèl, Entegrite, Trustworthy"

Sètifika

Baj popilè: kabwa makèt pou eskalye, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, wholesale, bon mache, pri, pou vann
Pwochen
Pliye kabwa makètVoye rechèch












