Dekri teren
Karakteristik teknik
Sa a kabwa lesiv woule te fè nan materyèl aliminyòm aero, kidonk li trè dirab ak lejè. Se pati nan pwolonje nan ankadreman prensipal la itilize kòm yon manch, ki fè li pi fasil pouse ak rale.
Avèk yon volim 35L, li bay bon espas pou pote diferan bagay. Konsepsyon an wou fè li pi pratik ak ekonomize travay-lè deplase ak transpòte.
Li sèlman pran yon dezyèm pliye epi ouvè, fasil pou opere. Sa a kabwa ka itilize pou fè makèt, lesiv, kan sovaj, elatriye.
Pwodwi detay
| Non | woule kabwa lesiv |
| Nimewo modèl | XJG8129 |
| Kapasite | 35L |
| Kapasite chaj | 50KG |
| Gwosè panyen an | 30 * 40 * 31cm |
| Louvri gwosè | 34 * 59 * 44cm |
| Anbalaj gwosè | 92 * 39 * 60cm, 7pcs nan yon katon |
| Veso | 900pcs nan yon 20GP, 2400pcs nan yon 40HQ |
| Materyèl | Alyaj aliminyòm |
| Wou | 90mm, PP / PVC |




Karakteristik nan woule kabwa lesiv
1. Kabwa a lesiv woule mezire 34 * 59 * 44cm lè depliye, bay espas apwopriye pou pote diferan bagay lè fè makèt nan magazen, makèt oswa mache kiltivatè a.
2. Shopping cart a mezire 92 * 39 * 8cm lè yo pliye, fasil pou depo nan nenpòt kwen. Li kapab tou mete nan kòf la nan yon ti machin pou backup.
3. Li' s te fè nan alyaj aliminyòm kalite siperyè, dirab ak lejè, ka fasil pote machandiz 35KG.
4. Fasil yo louvri ak pliye, fasil pou rasanble, pa gen okenn zouti obligatwa ..
5. inik eskalye k ap grenpe konsepsyon: kabwa a lesiv woule ekipe ak 3 wou wotasyon, espesyalman itilize pou eskalye k ap grenpe. Wou yo fè li pèfòme byen sou teren diferan, tankou eskalye, zèb, pousyè tè, ak gravye.
6. Multifonksyonèl: Li trè apwopriye pou operasyon makèt chak jou, fè makèt, vin chèche lesiv oswa bwote chak jou. Li se tou trè apwopriye pou pran tren an oswa byen vit nan magazen an makèt kwen, charkutri lokal yo, boulanjri oswa magazen konvenyans.
7. Avèk yon sak Oxford dlo-prèv andedan, li ka fasil pou pote machandiz chak jou nou yo. Multi koulè nan sak la ki disponib.
Avantaj nan pwodwi nou an
1. Segondè alyaj aliminyòm bon jan kalite, pa janm jwenn wouye.
2. Aksepte logo ak pake Customized.
3.ISO9001 pou sèvis apre-sale nan bon jan kalite.
4.100% bon jan kalite ekspòtasyon, faktori dirèk ekipman pou, plis konpetitif sou pri
Sou nou
Jiaxing Xingjie machin co, Ltd se yon konpayi gwoup modèn ki fòme ak Jiaxing Xingteng woulèt co, Ltd ak Anhui Xingteng lojistik ekipman co, Ltd, ki te gen rechèch endepandan ak devlopman, pwodiksyon endepandan ak ekip lavant endepandan. Gen yon ekip k ap travay pwofesyonèl, efikas, antouzyastik, devwe ak onèt. Koulye a, echèl komès konpayi an' s ap grandi chak jou, ak kliyan li yo nan tout mond lan. Li te genyen konfyans nan kliyan domestik yo ak etranje ak bon repitasyon.
Sèvis prensip:" Avèk pri ki pi rezonab ak sèvis pafè, bay pi bon pwodwi yo"
Filozofi biznis:" Pwofesyonèl, Entegrite, Fidèl"
Sensèman envite patnè ki soti nan tout mond lan pou kolabore ak tout kè yo, epi kreye yon pi bon avni!

Baj popilè: woule kabwa lesiv, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, en, bon mache, pri, pou vann
Voye rechèch











