Dekri teren
Karakteristik teknik
Eskalye grenpe panyen woule
Nan ane ki sot pase yo, trenen tout kalite cha woule nan magazen nan sipemaket a te vin yon nouvo mod, ak ti cha Maket yo vin pi plis ak pi popile. Paske élégance a, bel ak pratik fe Maket pa selman liberates men ou ak zepol ou, men tou, fe ou kanpe nan forefront an nan mod.
Cha maket woule pou granmoun aje yo kounye a chwa nan premye pou pwodwi pwoteksyon anviwonman domestik. Aparans li piti piti ranplase disposable sache plastik, e li gen avantaj ki genyen nan lwazi, practicality, ak pwoteksyon anviwonman.
Itilize nan eskalye grenpe panyen woule pou granmoun aje fe lavi ansyen an pi pratik. Li se pafe pou moun ki ap viv iben ak vil la, Maket chak jou, lesiv ranmase, menm ka itilize deyo tankou pou kan. Li ka pliye, fasil pou depo nan machin oswa lakay. Li ka monte mach eskalye a se konsa li fasil.
Pwodwi detay
| Fe-apel | eskalye grenpe panyen woule |
| Modèl | XJG8066 |
| Kapasite | 42L |
| Kapasite chaj | 70KG |
| Pwa | 3.55 KG |
| Gwose panyen | 30 * 30 * 45cm |
| Gwose louvri | 94 * 45 * 42cm |
| D 'gwose | 100 * 38 * 36cm/9pcs |
| Materyèl | Fe tib ak kouch penti |
| wou | 63mm / 90mm, PP / PP, PVC |

Karakteristik nan eskalye grenpe panyen woule
1. estrikti solid: nou itilize-wo kalite ak metal solid, se konsa ke kabwa sa a plisman maket ka itilize pou yon tan long ak souvan.
2.360 ° rotating wou: wou nan pati anba a fe li pi fasil yo woule panyen an le yo vire oswa chanje direksyon sou bumpy twotwa. Eskalye grenpe deye wou pemet ou monte mach eskalye san okenn pwoblem.
3. Plisman konsepsyon: panyen an maket pratik fe transpo ak depo fasil ak enkyete-gratis. Nou te fet panyen an pou nou te yon ak plat, se konsa li pa pran anpil espas.
4. Fonksyon Multi: Trolley sa a se pa selman itilize pou kondui atik ki soti nan magazen lesiv ak Maket, men tou, pou ekipman kan ak zouti jadinaj. Li se lajman ki itilize nan dokiman biwo, malet, dlo boutey, founise kwizin ekipman plaj.
faktori nou
1. Plis pase 20 ane eksperyans nan pyes ki nan konpite ak maket cha endistri, kapasite pwodiksyon ekselan. Nouvo faktori te fonde nan Anhui nan 2019.
2. Ekipman Pwodwi: Precision piki machin, Stamping machin, rivet machin, machin loading tes, sel espre KOUVRI NET machin tes, dite machin tes.
3. Ki gen eksperyans R &D ekip, pwofesyonel nan 3D, 2D rann, pwototip ak outillage.
4. Sevis tenet: "Avek pri ki pi rezonab ak sevis pafe, bay pwodwi yo pi byen". Filozofi biznis: "pwofesyonel, entegrite, konfyans"

Pwodiksyon Ekipman
1. Precision piki machin
2. Stamping machin
3. Rivet machin
4. Loading tes machin
5. Sel espre KOUVRI NET machin tes
6. Hardness tes machin.

Baj popilè: eskalye grenpe panyen woule, Lachin, founise, manifaktire, faktori, an gwo, bon mache, pri, pou vann
Voye rechèch










