Dekri teren
Karakteristik teknik
Vintage kabwa fè makèt metal
Se ansyen kabwa komèsyal metal la ki fèt an asye dirab Nerjaveèi, ak yon kim nan pati a manch, pwoteje men ou lè w ap itilize. Wou yo dèyè yo se 5.5 ", pandan y ap sa yo devan yo se 2.5", fasil pou woule. Avèk yon kapasite de 42L li nan pafè pou itilize nan makèt, sal lesiv, kwizin oswa biwo.
Pwodwi Detay
| Non | ansyen metal shopping cart |
| Modèl | XJG8067 |
| Kapasite | 42L |
| Kapasite chaj | 70KG |
| Pwa nan kabwa | 3KG |
| Gwosè panyen an | 30 * 30 * 45cm |
| Louvri gwosè | 89 * 45 * 39cm |
| Anbalaj gwosè | 100 * 38 * 36 cm, 9pcs / carton; 1842pcs / 20GP, 4473pcs / 40HQ |
| MOQ | 2090pcs |
| Materyèl | Tib an fè ak kouch penti |
| Wou | 63mm / 140mm; PP / PP, PVC |

Anbalaj ak Shipping

Sou nou ak avantaj
1. Jiaxing Xingjie machin co, Ltd se yon konpayi modèn gwoup ki fòme ak Jiaxing Xingteng woulèt co, Ltd ak Anhui Xingteng lojistik Ekipman co, Ltd Plis pase 20 ane eksperyans nan kenkayri ak kabwa endistri, kapasite pwodiksyon ekselan. .
2. Sèvis prensip:" Avèk pri ki pi rezonab ak sèvis pafè, bay pi bon pwodwi yo" ;. Filozofi biznis:" Pwofesyonèl, Entegrite, Fidèl"
3. Ekipman pwodwi: machin piki Precision, Stamping machin, machin Rivet, loading machin tès, Sèl espre plating machin tès, machin tès dite.
4. Ki gen eksperyans R& D ekip, pwofesyonèl nan 3D, rann 2D, pwototip ak zouti.
5. ISO9001 pou sèvis apre-sale nan bon jan kalite.
6. 100% bon jan kalite ekspòtasyon, faktori dirèk ekipman pou, plis konpetitif sou pri.


Baj popilè: ansyen metal shopping cart, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, en, bon mache
Pwochen
Cart makèt metal ak wouVoye rechèch










