Dekri teren
Karakteristik teknik
Sove efò ou epi sèvi ak chariot chariot de wou pou woule atik lou yo. Trolley pliable a bay espas depo rapid ak pratik pou prèske nenpòt pwojè. Sa a chariot pliable se te fè nan alyaj aliminyòm ki lejè epi li ka ede w transpòte tout machandiz lou pou yon tan long.
Manch la ak kim mou sou charyo a fè vwayaj ou pi fasil. Wou yo dèyè nan charyo a asire lis sou wout la. Sa a chariot chariot de wou trè apwopriye pou chaje makèt, zouti, lesiv, ekipman, elatriye, pou ede w nan yon varyete fason. Apre ou fin fè makèt la, kabwa a ki plizye tonbe epi li fasil pou konsève lakay ou oswa nan kòf machin ou.
Detay pwodwi
| Non | de wou chariot chariot |
| Nimewo Modèl | XJG8075 |
| Kapasite | 35L |
| Kapasite chaj | 15KG |
| Pwa | 1.5KG |
| Gwosè panyen an | 39 * 30 * 30 cm |
| Louvri gwosè | 90.5 * 38 * 43.5 cm |
| Gwosè anbalaj | 86*40*62 cm, 10pcs/carton |
| Materia | meyè kalite alyaj aliminyòm |
| Rou | 158mm, PP/EVA |
| MOQ | 300pcs |

Karakteristik de chariot chariot wou
• Segondè bon jan kalite: estrikti ankadreman aliminyòm ki solid la gen fòs ak rezistans. Vini ak yon sak twal Oxford ki detachable ki enpèmeyab.
• Gwo kapasite: Gwosè panyen an se 39 * 30 * 30cm, ak yon volim 35L, kabwa sa a ka pote divès kalite machandiz, gwo ase pou itilize chak jou.
• Konfòtab konsepsyon: Manch la kouvri ak bave mou, li ka pwoteje men nou lè w ap itilize.
• Konvenyans: konsepsyon an plisman fasil pou pote oswa magazen. Ankadreman pliyan pèmèt kabwa a pran mwens espas lè yo estoke.
• Lejè: Materyèl la se alyaj aliminyòm, kidonk kabwa a se ultra limyè, sèlman 2.5KG, kidonk li pi apwopriye pou granmoun aje yo oswa timoun ki itilize.
• Multifonksyonèl: Li trè apwopriye pou operasyon makèt chak jou, fè makèt, ranmase lesiv oswa bwote chak jou. Li se tou trè apwopriye pou pran tren an oswa byen vit nan magazen an makèt kwen, charcuter lokal, boulanjri oswa magazen konvenyans.
Baj popilè: de wou chariot chariot, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, wholesale, bon mache, pri, pou vann
Voye rechèch











