Dekri teren
Karakteristik teknik
Chariot makèt réductible
Trolley komèsyal efondre a mezire 30 * 30 * 45cm, ak kapasite 42L, Li
bay ase espas pou pote tout kalite bagay chak jou.
Wotè a sèlman mezire 6cm lè li plwaye, trè fasil pou depo nan nenpòt kwen nan kay ou.
Li se te fè nan bon jan kalite asye pur, dirab ak fasil pwòp, pa pral jwenn rouye menm apre tan trè long nan lè l sèvi avèk.
Kat wou kawotchou PP, fè kabwa a fasil pou woule ak trè an silans.
Se sèlman pran segonn yo louvri ak pliye kabwa a, fasil yo opere pou tout moun.
Pwodwi Detay
| Non | chariot makèt réductible |
| Modèl | XJG8067 |
| Kapasite | 42L |
| Kapasite chaj | 70KG |
| Pwa nan kabwa | 3KG |
| Gwosè panyen an | 30 * 30 * 45cm |
| Louvri gwosè | 89 * 45 * 39cm |
| Anbalaj gwosè | 100 * 38 * 36 cm, 9pcs / carton; 1842pcs / 20GP, 4473pcs / 40HQ |
| MOQ | 2090pcs |
| Materyèl | Tib an fè ak kouch penti |
| Wou | 63mm / 140mm; PP / PP, PVC |




Karakteristik nan Trolley fè makèt réductible
1. Bon kapasite: Avèk yon volim 42L, sa a Trolley makèt réductible ka pote varyete machandiz, yon gwo èd nan lavi chak jou nou an.
2. Segondè bon jan kalite: estrikti a ankadreman asye pur gen fòs ak rezistans.
3. Swivel wou: Avèk desen an nan kat wou ak aks, Trolley la plisman ka pase divès kalite tèren fasil epi san pwoblèm.
4. Konvenyans: Konsepsyon an plisman se fasil pote oswa magazen. Ankadreman an pliyan pèmèt kabwa a pran mwens espas lè li estoke.
5. Multifonksyonèl: Li trè apwopriye pou operasyon makèt chak jou, fè makèt, vin chèche lesiv oswa bwote chak jou. Li se tou trè apwopriye pou pran tren an oswa byen vit nan magazen an makèt kwen, charkutri lokal yo, boulanjri oswa magazen konvenyans.
Faktori nou an:
Nan mwa me 1997, Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd te fonde.
Nan mwa me 2002, Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd te fonde.
Nan mwa fevriye 2006, te aplike pou 'TENG'trademark toupatou nan mond lan
An jiyè 2008, pase ISO9001-2000 Sètifika Sistèm Kalite Entènasyonal la
Nan mwa me 2011, pase kontwòl kontab BV la
Nan mwa mas 2017, te resevwa sètifika ROHS 2.0 la
Nan septanm 2019, Anhui Xingteng lojistik ekipman co, Ltd te fonde
Nan mwa Out 2020, Xingteng jwenn yon lòt patant envansyon ki otorize pa biwo patant Etazini an.


Baj popilè: rabatab makèt Trolley, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, en, bon mache, pri, pou vann
Pwochen
Metal Folding Cart Avèk wouVoye rechèch











