Dekri teren
Karakteristik teknik
Panier pliye a se dènye konsepsyon modèn pwoteksyon anviwònman an, ki trè pratik lè w ap fè makèt, vwayaje ak fè makèt.
Konsepsyon entèn ak ekstèn se ekselan. Akoudwar yo fò ak konfòtab, ak trennen yon charyo pliye pou al fè makèt te vin yon mòd. Li se pratik yo pote, epi yo ka pliye nan kay la pou konsève pou espas. Li se bèl ak pratik. Li pa ka itilize sèlman pou fè makèt, men tou, li ka itilize kòm yon kabinè pratik pou rad, oswa menm yon kabwa bagaj vwayaj.
Panier pliye a gen yon konsepsyon inik, style roman ak ekonomize espas. Apwopriye pou fè makèt makèt, vwayaje, li' ekonomize tan, ekonomize travay, bèl ak pwòp. Posede yon charyo fè li pratik pou fanmi ou ak alèz pou tèt ou, fè li pi agreyab lè ou al fè makèt.
Pwodwi detay
| Non | jumbo pliye shopping cart |
| Modèl | XJG8078 |
| Kapasite | 109L |
| Kapasite chaj | 30KG |
| Pwa kabwa | 4.6KG |
| Gwosè panyen an | 59 * 40.5 * 45cm |
| Louvri gwosè | 103 * 54 * 58.5cm |
| Gwosè anbalaj | 110 * 10 * 52cm, 2pcs / katon; 870pcs/20GP, 2360pcs/40HQ |
| MOQ | 870pcs |
| Materyèl | Tib fè ak penti penti |
| Rou | 240mm / 130mm; PP/EVA |







Karakteristik nan Jumbo pliye shopping cart
1. Segondè bon jan kalite: estrikti nan ankadreman asye pur gen fòs ak rezistans.
2. Gwo espas, aparans élégance ak jenere, koulè klere, fò ak dirab.
3. Pliable, ekonomize espas ak fasil pou pote.
4. Avèk wou PVC, soulaje pwoblèm nan anmèdan nan bri wou charyo fè makèt.
5. alamòd ak pratik, fasil pou achte! Li se espesyalman apwopriye pou moun ki gen laj mwayen ak granmoun aje. Li ka evite blesi nan ponyèt yo, zepòl yo ak kolòn vètebral lonbèr ki te koze pa pote objè lou pandan fè makèt ak makèt.
6. Multifonksyonèl: Li trè apwopriye pou operasyon makèt chak jou, fè makèt, ranmase lesiv oswa bwote chak jou. Li se tou trè apwopriye pou pran tren an oswa byen vit nan magazen an makèt kwen, charkutri lokal, boulanjri oswa magazen konvenyans.
Aplikasyon nan jumbo pliye shopping cart
Bwat fè makèt: pratik yo itilize nan makèt oswa mache kiltivatè', pote legim, bagay, elatriye
Ranmase lesiv: pote rad fasil
Deyò: pou kan nan bwa, pote divès bagay, fè lavi deyò ou pi pratik ak konfòtab.
Vwayaje: Èske yo ka itilize kòm yon bagaj, pote machandiz ou chak jou
Faktori nou an
1. Plis pase 20 ane eksperyans nan endistri pyès ki nan konpitè ak charyo fè makèt, kapasite pwodiksyon ekselan. Nouvo faktori te fonde nan Anhui nan 2019.
2. Pwodwi ekipman: Precision piki machin, Stamping machin, machin rivet, loading tès machin, Sèl espre plating tès machin, dite tès machin.
3. ki gen eksperyans R&D ekip, pwofesyonèl nan 3D, rann 2D, pwototip ak zouti.
4. Prensip sèvis:", Ak pri ki pi rezonab ak sèvis pafè, bay pi bon pwodwi yo". Filozofi biznis:", Pwofesyonèl, Entegrite, Trustworthy"


Sètifika nou an
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patant.


Baj popilè: jumbo plier shopping cart, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, wholesale, bon mache, pri, pou vann
Pwochen
Ti pliye Shopping CartVoye rechèch











