Dekri teren
Karakteristik teknik
Lejè kabwa komèsyal plisman
Se kabwa a fè makèt ki lejè pliye te fè nan asye pur e li gen 4 Swivel wou kawotchou PP, fasil pou avanse pou pi ak an silans.
Fini ak tib fè ak kouch poud, kabwa komèsyal la fasil pou netwaye epi pa janm jwenn rouye.
Gwosè a piti, trè fasil pou pote. Ak ranpa plat pou depo pratik nan kòf nan machin oswa klozèt nan kay la.
Fasil yo rasanble, fasil yo louvri epi pliye, tout moun ka opere.
Pwodwi detay
| Non | Lejè kabwa komèsyal plisman |
| Nimewo modèl | XJG8064 |
| Kapasite | 21L |
| Kapasite chaj | 8KG |
| Pwa | 1.8KG |
| Gwosè panyen an | 24 * 25 * 34 cm |
| Louvri gwosè | 24.2 * 25.2 * 33.7 cm |
| Anbalaj gwosè | 92 * 30 * 38 cm, 6pcs / carton; 1485 pcs nan 20GP, 3890 pcs nan 40HQ |
| Materyèl | fè |
| Wou | 65 / 115mm, PP |
| MOQ | 300pcs |




Sou nou
1. Jiaxing Xingjie machin co, Ltd se yon konpayi gwoup modèn ki fòme ak Jiaxing Xingteng woulèt co, Ltd ak Anhui Xingteng Lojistik Ekipman co, Ltd Plis pase 20 ane eksperyans nan kenkayri ak kabwa endistri, kapasite pwodiksyon ekselan. . Nouvo faktori nou an Anhui Xingteng Lojistik Ekipman co, Ltd te fonde an 2019.
2. Nou gen sètifika tankou ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patant.
3. Ekipman pwodwi: machin piki Precision, Stamping machin, machin Rivet, loading machin tès, Sèl espre plating machin tès, machin tès dite.
4. Eksperyans R& ekip D, ekip lavant pwofesyonèl, ekip travayè pasyone.
5. Pwodiksyon Market: Amerik di Nò, Amerik di Sid, Ewòp, Azi Sidès / Mideast, Lafrik, Azi de Lès (Japon / Kore di sid), Ostrali, Domestik


Baj popilè: lejè kabwa komèsyal plisman, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, en, bon mache
Voye rechèch










