Dekri teren
Karakteristik teknik
Plisman trolley komesyal
Eske ou fatige nan valiz alantou ak anpil nan sache nan men ou ak bra le fe magazen oswa vwayaj? Trolley nan maket plisman ki te pwodwi pa Jiaxing Xingjie machin ka fe yon gwo diferan nan lavi ou!
Avek kat wou yo konsepsyon, ou pa bezwen pote sache yo nan men yo, selman bezwen mete tout bagay nan shopping cart a plisman ak rale li , konsa gratis men ou ak bra ou,
Depi le sa a, pa gen okenn bezwen enkyete sou anbarasman an nan achte twop le fe achte, espesyalman pou ti fi ak granmoun nan lakay yo. Li se yon chwa pafe pou lavi magazen chak jou nou an!
Pwodwi detay
| Fe-apel | Folding shopping cart |
| Nimewo model | XJG8068 |
| Materyèl | Fe tib ak penti kouch |
| Gwose panyen | 26 * 24 * 35cm |
| Louvri gwose | 83 * 38 * 30cm |
| Gwose pakin | 38 * 39 * 94cm / 8pcs |
| Kapasite | 21L |
| wou | 63mm / 93mm, PP |

Avantaj nan faktori nou an
1.Professional magazen trolley manifakti depi 1997.
Echantiyon gratis ki disponib.
3.Kout tan plon
4.R&D ekip kontra ak nouvo pwodwi konsepsyon ak patant
5.Certificate of ISO9001& 14001, BV, SGS, ROHS.
6.Strict sistem kontwol kalite ak pwop machin tes avanse nou an.
7.Professional apre ekip sevis lavant.
8.In sevi ak nomal la nan wou a, peryod Garanti nan machandiz kontra se yon ane soti nan dat la nan livrezon.
9.OEM & ODM akseptab.
10.Loge sou pwodwi se akseptab.
Ka 11.Pake ka Customized.
12.Quick ak repons efikas ak 24 edtan.
13.Peman tem: LC, TT, Asirans Komes, PayPal, sendika lwes, lajan, lajan kach.
14.Teng caster ka bay nan yon paket domen casters ak wou & ki gen rapo pyes ki nan konpite.
15.Nenpot kondisyon kliyan an ka pa disponib.


Baj popilè: trolley finansman, Lachin, founise, manifaktire, faktori, wholesale, bon mache
Voye rechèch












