Dekri teren
Karakteristik teknik
Nan dènye ane yo, trennen divès kalite charyo pliable nan makèt la te vin tounen yon nouvo mòd, ak charyo pliye ki lejè yo te vin pi plis ak plis popilè. Paske kabwa alamòd, bèl ak pratik pa sèlman libere men ou ak zepòl, men tou, pèmèt ou kanpe nan forefront nan mòd.
Detay pwodwi
| Non | charyo pliable pliable |
| Nimewo Modèl | XJG8069 |
| Kapasite | 63L |
| Kapasite chaj | 50KG |
| Pwa | 2.9KG |
| Gwosè panyen an | 52 * 32 * 38 cm |
| Louvri gwosè | 33 * 38 * 58cm (longè manch: 42 cm) |
| Gwosè anbalaj | 44.5 * 18 * 67 cm, 2 PCS / katon. 1043 PCS nan 20GP, 2534 PCS nan 40HQ |
| Materyèl panyen an | PP plastik |
| Materyèl baton | Aliminyòm |
| Rou | 90mm, PP/PVC |
| Koulè | plen koulè, yo ka Customized kòm demann ou an |
| Logo | Aksepte logo Customized |
| Aplikasyon | Shopping, piknik deyò, biwo, lekòl, elatriye |

Karakteristik charyo pliable pliable
1. Bwat chaje gwo kapasite.
2. PP materyèl: lejè, sèlman 2.9KG ak volim 63L. Baton aliminyòm: limyè ak ki estab, pa pral jwenn rouye.
3. Dewoulman nan segonn, fasil yo sèvi ak pou tout moun.
4. Lè pliye, wotè a se sèlman 15cm, ka sove espas ak depo nan machin ou oswa klozèt nan kay la.
5. Lis ak bèbè wou, fasil pou woule
6. plizyè koulè disponib, Joe's kapab personnalisé.
Avantaj nan nou
1. Nou bay yon sèl etap sèvis, konsepsyon, pwodiksyon ak anbalaj
2. Top bon jan kalite, pri konpetitif ak bon sèvis
3. Rich Eksperyans nan ekspozisyon etajè Design & fabrikasyon
4. Materyèl zanmitay anviwònman an, Estrikti dirab

Baj popilè: charyo pliable pliable, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, wholesale, bon mache, pri, pou vann
Pwochen
Chariot pliable pliableVoye rechèch











