Pliye kabwa makèt pou eskalye
Dekri teren
Karakteristik teknik
Pwodwi detay
Èske ou fatige nan bagaj alantou ak anpil sak nan men ou ak bra lè magazen oswa vwayaje? Èske ou fatige nan k ap grenpe mach eskalye yo pandan y ap pote sak yo nan men lè tounen soti nan makèt makèt? Kabwa a makèt pliye pou eskalye ki te pwodwi pa Jiaxing Xingjie Machinery ka fè yon gwo diferan nan lavi ou!
Pliye kabwa makèt pou eskalye yo kounye a premye chwa pou pwodwi pwoteksyon anviwònman domestik. Aparans li piti piti ranplase sache plastik jetab, e li gen avantaj ki genyen nan lwazi, pratik, ak pwoteksyon anviwònman an.
| Fe-apel | kabwa makèt pou eskalye |
| Nimewo modèl | XJG8130 |
| Kapasite | 35L |
| kapasite chaj | 50KG |
| Kantite panyen | 30*40*31cm |
| Gwosè louvri | 34*59*44cm |
| gwosè soufri | 92*39* 60cm, 7pcs nan yon katon |
| Veso | 900pcs nan yon 20GP, 2400pcs nan yon 40HQ |
| Materyèl | Alyaj aliminyòm |
| Wou | 90mm, PP / PVC |
Doub-pote estrikti, ki estab, fò chaj-pote kapasite.






Koulè ki disponib

Karakteristik nan kabwa makèt magazen pou eskalye
1. Kabin an fè makèt pou eskalye mezi 30 * 44 * 93cm lè dewounman, bay espas apwopriye pou pote bagay diferan lè fè makèt nan magazen, makèt oswa mache kiltivatè a.
2. Kabwa a makèt mezire 30 * 8 * 93cm lè pliye, fasil pou depo nan nenpòt kwen.
3. Nou itilize-wo kalite ak solid alyaj materyèl alyaj, se konsa ke kabwa sa a ka itilize pou yon tan long ak souvan.
4. kabwa a makèt kap fè transpò ak depo fasil ak enkyete-gratis. Nou fèt machin nan yo dwe pliye ak plat, kidonk li pa pran anpil espas.
5. 360 ° Wotasyon ak wou yo k ap grenpe eskalye: wou yo nan pati anba a fè li pi fasil woule machin nan lè vire oswa chanje direksyon sou twotwa monte. Dèyè 3-wou a pèmèt ou monte eskalye san okenn pwoblèm.
6. Li trè apwopriye pou operasyon makèt chak jou, fè makèt, pikèt lesiv oswa hauling chak jou. Li se tou trè apwopriye pou pran tren an oswa byen vit nan magazen an kwen, delivre lokal, boulanje oswa magazen konvenyans.
pwodwi nou an
Makèt trolley, makèt panyen, trolley ki gen anpil lajan, ekipman lojistik, chasè ak wou
Aplikasyon Pwodwi
Oto, Motosiklèt Pyès ak Pwodwi pou Telefòn, Sak, ka ak bwat, mèb, Ekipman Endistriyèl ak konpozan, fabrikasyon ak machin pwosesis, Zouti ak pyès ki nan konpitè, ekipman komèsyal yo.
Sètifika nou
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patant.
Mache pwodiksyon
Amerik di Nò, Amerik dinò Amerik dinò vil nan Eta Kawolin dinò jewografi enfo Amerik dinò se yon vil nan eta Kawolin dinò , nan Etazini.

Baj popilè: pliye kabwa makèt pou eskalye, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, an gwo, bon mache, pri, pou vann
Voye rechèch











