Dekri teren
Karakteristik teknik
Pwodwi detay
| Fe-apel | Kabwa wou pou granmoun aje yo |
| Nimewo model | XJG8075 |
| Kapasite | 35L |
| Kapasite chaj | 15KG |
| Pwa | 1.5KG |
| Gwose panyen | 39 * 30 * 30 cm |
| Louvri gwose | 90.5 * 38 * 43.5 cm |
| Gwose anbalaj | 86 * 40 * 62 cm, 10pcs / carton |
| Materyèl | alyaj segonde bon jan kalite aliminyom |
| wou | 158mm, PP / EVA |
| MOQ | 300pcs |
Sa a kabwa wou pou granmoun aliminyom te fe nan materyel aliminyom aliminyom, kidonk li tre dirab ak leje. Se pati a pwolonje nan ankadreman prensipal la itilize kom yon manch, fe li pi fasil pouse ak rale. Avek yon volim 35L, li bay espas apwopriye pou pote bagay diferan. Konsepsyon an wou fe li pi pratik ak travay-ekonomize le ou ap deplase ak transpote. Li selman pran yon sel dezyem pliye ak louvri, fasil yo opere. Ka kabwa sa a dwe itilize pou fe magazen, lesiv, kan sovaj, elatriye.







Karakteristik
● ki leje, potab ak pratik yo sevi ak
● fasil pou rasanble, pa gen okenn zouti ki nesese, fasil yo louvri ak pliye
● Save espas le yo fini oswa ou pa itilize.
● bon kapasite, satisfe demann ou nan itilize chak jou
● alyaj aliminyom, materyel kawotchou dirab
Pwodwi nou yo
Supermarket maket trolley, panyen maket, trolley pliyan, ekipman lojistik, casters ak wou
Pwodwi Aplikasyon
Auto, Motosiklet Pati & Pwodwi pou Telefon, Sak, ka > Bwat, Meb, Ekipman Endistriyel & Eleman, Fabrikasyon & Pwosesis machin, Zouti > Materyel, ekipman komesyal
Konsenan nou
Jiaxing Xingjie machin co, Ltd. Se yon konpayi gwoup moden ki gen ladan Jiaxing Xingteng Casters co, Ltd. Ak Anhui Xingteng Lojistik Ekipman co, Ltd., ki gen endepandan rechech ak devlopman, pwodiksyon endepandan ak ekip lavant endepandan. Gen yon pwofesyonel, efikas, antouzyastik, dedye ak onet ekip ki ap travay.
Nan mwa me 1997, Jiaxing xingteng plastik Co, ltd te fonde.
Nan mwa me 2002, Jiaxing xingteng Caster Co, ltd te fonde.
Nan mwa Fev 2006, aplike pou 'TENG'trademark nan tout mond lan
An jiye 2008, te pase ISO9001-2000 Sistem Setifika Entenasyonal
Nan mwa me 2011, pase odit BV la
Nan mwa mas 2017, te resevwa setifika a ROHS 2.0
Nan Sept 2019, Anhui Xingteng Lojistik Ekipman co, Ltd te fonde
Nan mwa Dawou 2020, Xingteng jwenn yon lot patant Envansyon ki otorize pa biwo patant US la.


Baj popilè: kabwa wou pou granmoun aje, Lachin, founise, manifaktire, faktori, wholesale, bon mache
Voye rechèch











