Dekri teren
Karakteristik teknik
Gwo charyo pliye ak wou
Èske ou fatige nan trennen alantou ak anpil sache nan men ou ak bra ou lè w ap fè makèt oswa vwayaje? Èske w fatige ak monte eskalye yo pandan w ap pote sak yo nan men w lè w tounen soti nan makèt makèt? Gwo kabwa a plisman ak wou ki te pwodwi pa Jiaxing Xingjie machin ka fè yon gwo diferan nan lavi ou!
Folding carts are currently the first choice for domestic environmental protection products. Its appearance gradually replaces disposable plastic bags, and has the advantages of leisure, practicality, and environmental protection.
The use of folding carts makes the elder's life more convenient. It is perfect for urban and city living, daily grocery shopping, laundry pick up, even can be used outdoors like for camping. It can be folded, easy for storage in car or at home. It can climb the stairs so it's effortless.
Pwodwi detay
| Non | gwo charyo pliye ak wou |
| Modèl | XJG8078 |
| Kapasite | 109L |
| Kapasite chaj | 30KG |
| Pwa kabwa | 4.6KG |
| Gwosè panyen an | 5940.545cm |
| Louvri gwosè | 1035458.5cm |
| Gwosè anbalaj | 1101052cm, 2pcs / katon; 870pcs/20GP, 2360pcs/40HQ |
| MOQ | 870pcs |
| Materyèl | Tib fè ak penti penti |
| Rou | 240mm / 130mm; PP/EVA |

Features of large folding cart with wheels
1. Limyè ak fleksib, li ka pliye ak pote.
2. Li kapab tou mete nan kòf la nan yon ti machin pou backup.
3. Fòm fre, super fasil yo sèvi ak pou tout moun.
4. Pliable pou fasil pliable kote ou ale.
5. bèbè kalite wou dirab.
6. Nerjaveèi, fasil pou netwaye.
7. Gwo kapasite, fonksyon milti.
Faktori nou an
1. Plis pase 20 ane eksperyans nan endistri pyès ki nan konpitè ak charyo fè makèt, kapasite pwodiksyon ekselan. Nouvo faktori te fonde nan Anhui nan 2019.
2. Pwodwi ekipman: Precision piki machin, Stamping machin, machin rivet, loading tès machin, Sèl espre plating tès machin, dite tès machin.
3. Ekip RD ki gen eksperyans, pwofesyonèl nan 3D, rann 2D, pwototip ak zouti.
4. Service tenet: "With the most reasonable price and perfect services, to provide the best products". Business philosophy: "Professional, Integrity, Trustworthy"

Sètifika nou an
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patant.

Baj popilè: gwo kabwa plisman ak wou, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, wholesale, bon mache, pri, pou vann
Pwochen
Vintage Pliye Shopping CartVoye rechèch











