Dekri teren
Karakteristik teknik
Panier metal
Sa a kabwa fè makèt metal fini pa kouch pouvwa ak penti kalite siperyè, li diman jwenn rouye. Avèk 109 lit gwo kapasite, li ka pote verite nan atik yo. Wou yo ak konsepsyon aks fè li fasil pote bagay lè yo ale anwo kay la, espesyalman pafè pou granmoun aje yo, timoun yo, Menager. Li pran sèlman yon segonn pou pliye ak louvri, fasil pou depo nou nan machin nan oswa nan klozèt nan kay nou an lè yo pa itilize. Panier metal sa a se yon opsyon ideyal nan lavi makèt chak jou nou an.
Pwodwi detay
| Non | charyo fè makèt metal |
| Modèl | XJG8078 |
| Kapasite | 109L |
| Kapasite chaj | 30KG |
| Pwa kabwa | 4.6KG |
| Gwosè panyen an | 59 * 40.5 * 45cm |
| Louvri gwosè | 103 * 54 * 58.5cm |
| Anbalaj gwosè | 110 * 10 * 52cm, 2pcs / katon; 870pcs/20GP, 2360pcs/40HQ |
| MOQ | 870pcs |
| Materyèl | Tib fè ak penti penti |
| Rou | 240mm / 130mm; PP/EVA |







Avantaj nan charyo fè makèt metal
1. Gwo kapasite: Avèk yon volim 109L, sa a chariot makèt plisman ka pote varyete machandiz, yon gwo èd nan lavi chak jou nou an.
2. Segondè bon jan kalite: estrikti nan ankadreman asye pur gen fòs ak rezistans.
3. Swivel wou: Avèk desen an nan kat wou ak aks, Trolley la plisman ka pase divès tèren fasil ak fèt san pwoblèm.
4. Konvenyans: konsepsyon an plisman fasil pou pote oswa magazen. Ankadreman pliyan pèmèt kabwa a pran mwens espas lè yo estoke.
5. Multifonksyonèl: Li trè apwopriye pou operasyon makèt chak jou, fè makèt, ranmase lesiv oswa bwote chak jou. Li se tou trè apwopriye pou pran tren an oswa byen vit nan magazen an makèt kwen, charcuter lokal, boulanjri oswa magazen konvenyans.
Faktori nou an
Jiaxing Xingjie machin co, Ltd se yon konpayi gwoup modèn ki fòme ak Jiaxing Xingteng casters co, Ltd ak Anhui Xingteng lojistik ekipman co, Ltd, ki gen rechèch endepandan ak devlopman, pwodiksyon endepandan ak ekip lavant endepandan.
Gen yon ekip k ap travay pwofesyonèl, efikas, antouzyastik, devwe ak onèt. Kounye a, echèl komès konpayi' la ap grandi chak jou, ak kliyan li yo nan tout mond lan. Li te genyen konfyans nan kliyan domestik ak etranje ak bon repitasyon.
Sou nou
1. Plis pase 20 ane eksperyans nan endistri pyès ki nan konpitè ak charyo fè makèt, kapasite pwodiksyon ekselan. Nouvo faktori te fonde nan Anhui nan 2019.
2. Pwodwi ekipman: Precision piki machin, Stamping machin, machin rivet, loading tès machin, Sèl espre plating tès machin, dite tès machin.
3. ki gen eksperyans R&D ekip, pwofesyonèl nan 3D, rann 2D, pwototip ak zouti.
4. Prensip sèvis:", Ak pri ki pi rezonab ak sèvis pafè, bay pi bon pwodwi". Filozofi biznis:", Pwofesyonèl, Entegrite, Trustworthy"


Baj popilè: metal shopping cart, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, wholesale, bon mache, pri, pou vann
Pwochen
Pliye kabwa makètVoye rechèch











