Dekri teren
Karakteristik teknik
Panier pliable
Charyo fè makèt pliable yo se kounye a premye chwa pou pwodwi domestik pwoteksyon anviwònman an. Aparans li piti piti ranplase sache plastik jetab, e li gen avantaj ki genyen nan lwazi, pratik, ak pwoteksyon anviwònman an. Alyaj aliminyòm se materyèl ultra-limyè, fasil pou pote. Panier an plastik se bèl nan aparans. Kabwa a plisman fè se pratik ak dirab.
Sa a charyo fè makèt metal pliable ki fèt pa Jiaxing Xingjie machin ap vin yon style vann cho.
Pwodwi detay
| Non | charyo fè makèt pliable |
| Modèl | XJG8067 |
| Kapasite | 42L |
| Kapasite chaj | 70KG |
| Pwa kabwa | 3KG |
| Gwosè panyen an | 30 * 30 * 45cm |
| Louvri gwosè | 89 * 45 * 39cm |
| Gwosè anbalaj | 100 * 38 * 36 cm, 9pcs / katon; 1842pcs/20GP, 4473pcs/40HQ |
| MOQ | 2090pcs |
| Materyèl | Tib fè ak penti penti |
| Rou | 63mm / 140mm; PP/PP, PVC |




Karakteristik nan kabwa makèt plian
1. Kapasite apwopriye: Avèk yon volim nan 42L, sa a charyo fè makèt pliable ka pote varyete machandiz, yon gwo èd nan lavi chak jou nou an.
2. Segondè bon jan kalite: estrikti nan ankadreman asye pur gen fòs ak rezistans.
3. Swivel wou: Avèk desen an nan kat wou ak aks, Trolley la plisman ka pase divès tèren fasil ak fèt san pwoblèm.
4. Mou kim sou manch lan, ka pwoteje men nou lè w ap itilize kabwa a.
5. Konvenyans: konsepsyon an plisman fasil pou pote oswa magazen. Li&fasil pou depo.
6. Multifonksyonèl: Li trè apwopriye pou operasyon makèt chak jou, fè makèt, ranmase lesiv, bwote chak jou, oswa kan sovaj.
Konsènan faktori nou an
Jiaxing Xingjie machin co, Ltd. se yon konpayi gwoup modèn ki gen Jiaxing Xingteng Caster co, Ltd. ak Anhui Xingteng Logistics Equipment Co, Ltd., ki gen rechèch endepandan ak devlopman, pwodiksyon endepandan ak ekip lavant endepandan.
Kounye a, echèl komès konpayi' la ap grandi chak jou, ak kliyan li yo nan tout mond lan.

Baj popilè: pliable shopping cart, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, wholesale, bon mache, pri, pou vann
Pwochen
Metal Shopping CartVoye rechèch











